Cosmetics & Home Care Ingredients 2023 

''6. Uluslararası Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı'' Cosmetics & Home Care Ingredients , 31 Mayıs / 01-02 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde katılımcı ve ziyaretçileri ile yeniden buluşmak için hazırlanıyor.

2015 yılında ilk kez tek başına düzenlenen Cosmetics & Home Care Ingredients Fuarı Kimya Sektörü’nün en önemli alt dallarından biri olan Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Sektörü tarafından yoğun ilgi gördü.

Dünyada 2013 yılından beri Kozmetik, Kişisel Bakım ve Ev Bakım Ürünleri sektörü büyümesinde daralma meydana gelirken, Türkiye’de sektörün artan bir ivme ile büyüdüğünü görmekteyiz. Özellikle İran ve Orta Doğu Pazarı’na yakınlığı sayesinde bu pazarlara ihracat hacmini artırmaya yönelik hedefler Türkiye’de Kozmetik ve Ev Bakım Ürünleri Sektöründe faaliyet gösteren firmaların yeni iş bağlantıları kurmak ve yeni pazarlara açılmak konusunda önemli rol oynayan ihtisas fuarlarına olan ilgisini de büyük ölçüde artırmıştır.

CHCI 2022 İstatistikleri

• 2022 yılında Cosmetics & Home Care Ingredients Fuarı 96’u yabancı katılımcı olmak üzere 135 doğrudan katılımcıya, temsil edilen firmaya ve 973’ü yabancı olmak üzere 5.266 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

• "Koku Atölyesi" kapsamında düzenlenen workshoplarda firmalar ortalama 25 katılımcı ile birlikte birebir koku testleri gerçekleştirdi.

• Konferans Programı dahilinde sektör profesyonelleri 3 gün boyunca ticari ve bilimsel 15 sunum, 1 panel programı gerçekleştirdi.

CHCI 2023’de yerinizi almayı unutmayın!

Siz de Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve 200’ün üzerinde yerli ve yabancı sektör lideri firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız 31 Mayıs/01-02 Haziran 2023'de düzenlenecek olan Cosmetics & Home Care Ingredients 2023’ü kaçırmayın!

Organizatör